trójkąt ostrzegawczy

Pomoc drogowa

791 480 650

Oferujemy Państwu całodobową pomoc drogową oraz holowanie pojazdów na terenie Radomia i okolic. Zapewniamy profesjonalne usługi w zakresie holowania i transportu samochodów osobowych i dostawczych, które nie nadają się do samodzielnej jazdy.

Dysponujemy odpowiednim sprzętem oraz fachową obsługą, aby zaoferować klientom szybką i niezawodną auto pomoc. Nasi pracownicy są dyspozycyjni przez 24h na dobę, dlatego błyskawicznie pojawiamy się na miejscu zdarzenia, wszędzie tam, gdzie potrzebna jest pomoc drogowa, holowanie lub laweta. Pomagamy w awaryjnym uruchomieniu auta (rozruch z kabli), wykonujemy drobne naprawy na miejscu zdarzenia, dowozimy paliwo. Nasze doświadczenie oraz wysokiej jakości sprzęt zapewniają w razie potrzeby bezpieczne holowanie lub transport samochodu. Dbamy o wysoką jakość usług, aby udzielić klientom niezbędnego wsparcia w często niekomfortowej i stresującej sytuacji związanej z kolizją lub awarią auta.

Potrzebujesz pomocy na drodze? Dzwoń teraz! Jesteśmy do dyspozycji przez całą dobę!

Podstawowym terenem działania naszej całodobowej pomocy drogowej jest Radom i okolice. Jednak na życzenie klienta sprowadzimy uszkodzone auto nie tylko z Radomia ale również z całej Polski oraz krajów europejskich. Zapewniamy miłą obsługę, szybką i profesjonalną pomoc oraz przyjazne ceny usług. Posiadamy własny, monitorowany parking strzeżony oraz wielomarkowy warsztat samochodowy.

Auto pomoc dla aut osobowych i dostawczych - galeria

ikona pomocy drogowej

Autoholowanie

Usługi autoholowania - województwo mazowieckie.

więcej
ikona wulkanizacji

Serwis opon

Usługi wulkanizacyjne, naprawa ogumienia, wyważanie kół.

więcej
ikona mechanik

Auto Mechanik

Naprawy główne i bieżące aut osobowych i dostawczych.

więcej
 

Jesteśmy na Facebook i Youtube. Odwiedź nasze profile!